Hakkımızda

Hakkımızda

Her Zaman Daha Hızlı, Her Zaman Daha Kaliteli

SERKOÇ PREFABRİK A.Ş. profesyonel çalışma sistemi içerisinde, proje aşamasında başlayarak devam eden bilgilendirme ve yönlendirme ile yatırımcılara büyük avantaj sağlamaktadır.Prefabrik yapı elemanları teknolojisinden, danışma birimlerine kadar bir hizmet bütünlüğü içinde var olmayı amaçlayan SERKOÇ PREFABRİK A.Ş sektörün deneyimli,kaliteli,ekonomik ve güçlü bir firmasıdır.

15 yıla aşkın tecrübesi ile tasarım, planlama, imalat, montaj ve teslimine kadar tüm süreçleri uzman kadrosu ile yönetmektedir.

2003 yılında Tekirdağ Süleymanpaşa’ da kurulan SERKOÇ PREFABRİK A.Ş. “genç, uzman ve deneyimli” kadrosunun başarılı çalışmalarıyla sektörde kısa zamanda kendini kanıtlamıştır. 2005 yılında gerçekleştirdiği yeni yatırımlar ile yeni hedefler belirleyen SERKOÇ PREFABRİK A.Ş. “kalitenin güvence altına alınması”, “zamanında iş teslimi” ve “uygun fiyat” politikaları ile sektörde güçlü bir çıkış yapmış, konvansiyonel inşaatın karşısında çağdaş inşaat teknolojisi ile yer almıştır. 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Neden Biz?

“Her zaman daha hızlı, her zaman daha kaliteli” sloganını kendine ilke edinen SERKOÇ PREFABRİK, yönetimden çalışana ortak kurumsal değerleri temel almaktadır.

Misyonumuz

Toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, Serkoç Prefabrik A.Ş çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.
Değerlerimiz

Şirket Değerleri

Çalışan ve paydaşlarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder. Serkoç Prefabrik A.Ş. 15 yılı aşan deneyimini ve bilgi birikimini müşterilerinin faydası için değerlendirmeyi ve yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir görev olarak görür.

İnsan en değerli varlıktır. Ulusal ve uluslararası iş süreçlerinde cinsiyet, dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrılığı gözetilemez. Evrensel insan haklarına aykırı yaklaşımlar kabul edilemez.

Serkoç Prefabrik A.Ş’nin tüm çalışanları, niteliği sürekli arttırılan, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma güvencesi altındadır. Sıfır iş kazası hedefi ile çalışır. Tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir. Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir. Topluma katkı sağlamak bir ‘proje’ değil, var olma anlayışıdır. Tüm yatırım süreçlerinin sürdürülebilir olması hedeflenir. Toplumsal paydaşları için ekonomik, kültürel ve toplumsal kalkınmayı desteklemeyi amaçlar.

Serkoç Prefabrik A.Ş çevreye saygı duyar. Bu saygının gerekliliği olarak Serkoç Prefabrik A.Ş’nin çevreye verdiği etki ölçümlenir. Olumsuz etkilerin en aza indirgenmesi için çaba gösterilir. Çalışanlar ve paydaşlar doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik edilir.

Bizimle İletişime Geçin